Posunúť

Nízka spotreba a vysoký výkon

Honda HR-V ponúka kombináciu nízkej spotreby a špičkového výkonu.

6-stupňová manuálna prevodovka zaručuje pohotovú jazdu, zatiaľ čo stabilizačný systém vozidla sleduje otáčky jednotlivých kolies a automaticky vyrovnáva nedotáčavosť či pretáčavosť. Funkcia Start-Stop optimalizuje spotrebu paliva pri čakaní na semaforoch prostredníctvom vypnutia motora a jeho opätovného naštartovania, keď nadíde čas znovu vyraziť. Spolu s režimom Econ, ktorý upravuje nastavenia motora na zvýšenie spotreby paliva, predstavuje model HR-V dokonalú kombináciou úspornosti a výkonu.

Jazdite s ľahkosťou

Honda HR-V pomáha predchádzať nárazom a škrabancom pri nízkej rýchlosti.

Spolu s cúvacou kamerou sa ľavé vonkajšie spätné zrkadlo sklopí nadol pri zaradení spiatočky, aby vám pomohli bezpečne cúvať, zatiaľ čo parkovacie senzory vás upozornia na blízke objekty okolo. Asistent rozjazdu do kopca pomáha pri rozbehu na naklonenej ploche a systém pre aktívne brzdenie v mestskej premávke dokáže rozpoznať možný náraz pri nízkej rýchlosti a v prípade, že bude musieť zabrzdiť vás vopred automaticky upozorní.

Pohodlný a praktický interiér

Honda HR-V sa prispôsobí vašim potrebám.

Široké dvere batožinového priestoru modelu HR-V umožňujú pohodlný prístup k objemnému kufru. Ten sa dá ešte zväčšiť vďaka praktickým sedadlám Magic Seats, ktoré možno vyklopiť hore alebo sklopiť a získať tak flexibilne využiteľný priestor v interiéri. Budete ohromení, čo všetko sa do modelu HR-V zmestí. Predné sedadlá sú nastaviteľné a vyhrievané. Interiér vám poskytne množstvo priestoru na hlavu a nohy a vychutnáte si pocit otvoreného vzdušného priestoru, ktorý sa ešte zvýrazní po otvorení presklenej strechy.

Pokročilé bezpečnostné systémy

Honda HR-V pomáha predchádzať nebezpečným situáciám, ktoré by ste za normálnych okolností mohli prehliadnuť.

Systém upozornenia na vybočenie z jazdného pruhu vás varuje pred nežiaducim vybočením z jazdného pruhu a upozornenie na nebezpečenstvo kolízie vás upozorní na možnosť zrážky pri nízkej rýchlosti. Obidva systémy vás informujú zvukovou výstrahou a vizuálnym upozornením na palubnej doske.

Zostaňte v spojení

Ovládacie prvky máte poruke, vďaka čomu si pri jazde v modeli HR-V vychutnáte zábavu a možnosti pripojenia.

Pripojením smartfónu cez rozhranie USB alebo Bluetooth získate pomocou rozpoznávania hlasu prístup na internet alebo môžete telefonovať pomocou funkcie hands-free. 7-palcovú dotykovú obrazovku si môžete prispôsobiť použitím vlastnej tapety. Obrazovka ponúka prístup k satelitnej navigácii Garmin s digitálnym rádiom DAB alebo prehrávaním videa vďaka pripojeniu pomocou portu HDMI.